Uus algus

E-raamatu "Uus Algus" kaanepilt
E-raamat “Uus Algus” kaanepilt. Foto: Ahto Sooaru

Tasuta e-raamat avab meile tagamaid, miks me vahel peame oma lubadusi ja vahel loobume neist kergekäeliselt. Kuidas anda lubadus nii efektiivselt, et me seda ka lõpuks peame? Raamatus jagavad oma nippe ka tuntud või muidu eeskujuks olevad spordiinimesed. Usun, et midagi kasulikku leiab enda jaoks igaüks.

E-raamat “Uus Algus” sai valmis kirjutatud jõulude ja uue aasta vahel 2020 aastal ning toimetatud ja lõpetatud 4. jaanuariks 2021. Suur tänu toimetada aitamise eest Anette Villbergile.

Tänud kõigile, kes vastasid mu küsimustele, mis teid liikuma motiveerib.

Raamatus tsitaadide ilmumise järjekorras: Kersti Kaljulaid, Tõnis Lukas, Katrena Tenno, Andrus Mutli, Asko Seeba, Robert Kitt, Kaire Leibak, Rainer Kuhi, Albert Tamm, Mart Uuehendrik, Age Rosenberg, Kristjan Luha, Peeter Luik, Tiia Kaare, Jürgen Ligi, Krete Junson, Kaarel Piirimäe, Anton Klink, Tarmo Paju, Karlotta Kattai, Ave Ojasoon, Kaupo Raag, Raimond Tamm, Kunnar Karu, Henri Kaarma, Jano Järvelaid, Renee Kontson, Alor Kasepõld, Raivo E. Tamm, Käija Jaanus “Tujurikkujast”, Stella Täht, Anette Villberg.

Laadi e-raamat alla siit

E-raamatu ISBN kood

  • 9789916403181 (pdf)
  • 9789916403198 (epub)